Naujienos

Kviečiame į kalėdinį padėkos vakarą!

padkos v

Advento vakaras Strigailiškyje

Susirinko Strigailiškio ir aplinkinių kaimų gyventojai gruodžio 12-osios popietę į advento vakarą „Gerumo liepsnele, sušildyk mūs širdis“ pasižmonėti, paragauti pasninko valgių, pasiklausyti advento giesmių ir pasakojimų apie šį laikotarpį, pabendrauti tarpusavyje.

Adventinė popietė „Verpstuko slėpiniai“ Mielagėnų bibliotekoje

Gruodžio 12 d. Mielagėnų bibliotekoje vyko popietė „Verpstuko slėpiniai“.
Verpimo ratelį esame mačiusios ir mynusios beveik kiekviena, o kas tas verpstukas? Gal net muziejuose nepatebime šio neįmantraus įrankio.

Dvarai viliojo, traukė ir žadino vaizduotę

Dvarai... Kas? Kada? Kur? Tokios mintys visą vasarą ir rudenį sukosi ignaliniečių ir Ignalinos kraštu besidominčių žmonių galvose.
Liepos 3 d. Vidiškių dvare startavęs Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projektas „Dvarų istorija žadina vaizduotę“ (žmonių trumpai vadintas „Dvarai“), įtraukęs į savo veiklas nemažą būrį dalyvių, finišavo Paliesiaus dvare gruodžio 10 d.

Ketvirtokai susipažino su V. Palčinskaitės kūryba

Gruodžio 12 d. Vaikų literatūros skyriuje susirinko Ignalinos Česlovo Kudabos 4 c klasės mokiniai į Violetos Palčinskaitės knygutės „Laiškai iš namų“ pristatymą.

Kalėdinio angelo vėlimas

Adventas – susikaupimo prieš kalėdas metas. Nuo seno adventui atėjus prasideda moterų pagrindiniai darbai mezgimas, verpimas, vėlimas.

Pasakas rašantis dainininkas

Kaip viskas turi pradžią, taip yra ir pabaiga. Gruodžio 6 dieną Didžiasalio biblioteka pakvietė skaitytojus ir projekto „Knyga ieško draugo" dalyvius į baigiamąjį renginį, kuris vyko jaukioje kultūros namų salėje.

Ignalinoje susitiko Panevėžio regiono bibliotekų vadovai

Lapkričio 28 d. Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko Panevėžio teritorinės bibliotekų tarybos išplėstinis posėdis. Jame dalyvavo Panevėžio regiono viešųjų bibliotekų vadovai ir tarybos nariai, Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos atstovė Gražina Lamanauskienė, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento direktorė Aldona Augustaitienė. Renginio dalyvius pasveikinti atvyko Ignalinos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Laimutis Ragaišis.

Advento laukimas Gilūtų bibliotekoje

Lapkričio 29 dieną, skambant adventinėms giesmėms, Gilūtų kaimo bibliotekoje kūrėme Advento vainikus.

Darželinukai bibliotekoje kalbėjosi apie draygystę

Gruodžio 5 dieną Vaikų literatūros skyriuje lankėsi Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos „Drugelių“ ir „Boružėlių “ grupių vaikai.