Naujienos

Rajono bibliotekose nuvilnijo renginių, skirtų Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai, banga

Vasario 16-oji – diena, reikšminga kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį. Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir filialuose šiais metais ir vėl nuvilnijo renginių, skirtų Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai, banga.

Kviečiame į klubo Civitas diskusiją

Vasario 27 dieną 17 val. Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka kviečia Į Civitas klubo diskusiją „Ar korupcija ir nepasitikėjimas institucijomis gali sužlugdyti valstybę? Lotynų Amerikos valstybių patirtys“ su Ieva Giedraityte.

Virtuali paroda „2018 m. Vasario 16-oji“

Kviečiame prisiminti, kaip pernai minėjome Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šimtmetį!
 
Ši paroda gali būti papildyta, jei atsiųsite 2018 m. vasario 16-osios minėjimo fotografijų su aprašymais el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Saugaus interneto savaitė Ignalinos rajono bibliotekose

Lietuvoje Saugesnio interneto savaitei paminėti kiekvienais metais yra organizuojamos įvairios veiklos. „Kurkime geresnį internetą kartu!“ – tokiu šūkiu šiais metais visuomenė buvo kviečiama atkreipti dėmesį į internetą, kaip į erdvę, kurioje gyvename beveik kaip ir realiame pasaulyje. Prie šių veiklų prisijungė ir Ignalinos rajono bibliotekos.

Lauros Sintijos Černiauskaitės romano „Šulinys“ aptarimas

Vasario 7 d. popietę Dūkšto bibliotekos Skaitytojų klubas susirinko pasikalbėti apie Lauros Sintijos Černiauskaitės knygą „Šulinys“.

Kūrybinės dirbtuvėlės Didžiasalio bibliotekoje

Vasario 5 dieną Didžiasalio bibliotekoje vyko kūrybinės dirbtuvėlės vaikams, į kurią susirinko „Ryto" gimnazijos ketvirtokai.

Atrodo toks paprastas dalykas – mezgimas...

Šeštadienio popietė buvo „įtempta“ ir „sudėtinga“. Švedriškės seniūnaitė Nijolė Skipitienė mielai sutiko pamokyti mezgimo pradžiamokslio.

Šv. Agota – Duonos diena

Strigailiškio bibliotekoje vasario 5 dieną organizuota muzikinė-literatūrinė popietė „Šv. Agota – Duonos diena“.

METŲ KNYGOS RINKIMAI. Kultūros istorikas Aurimas pristatė savo knygą „Irena Veisaitė. Gyvenimas turėtų būti skaidrus“

Metų knygos rinkimai kasmet tampa neeiliniu įvykiu Ignalinos viešosios bibliotekos skaitytojams, jau vien dėl to, kad suaktyvėja pokalbiai apie naujausias lietuviškas knygas, susitinkama su rašytojais.

Vasaros ir medaus kvapas viduržiemyje

Sausio 25 dieną Rimšės bibliotekoje vyko edukacija „Vaško žvakės liepsna“, kurią vedė Mažėnų filialo bibliotekininkė Kristina Ignatjeva.
Edukacijos metu susipažinome su vienu seniausių amatų – vaško žvakių gamyba.