Naujienos

Bibliotekoje Raganiukės teatro spektaklis-žaidimas!

raganiuk pav

Kviečiame į savanorių stovyklą!

Jei tau 14–18 metų, esi aktyvus, kūrybingas, mėgsti bendrauti ir esi pasiruošęs tapti savanoriu – dalyvauk atrankoje!

Kviečiame į filmų vakarą!

Gegužės 29 d. 17.15 val. Ignalinos viešojoje bibliotekoje filmų vakaras su Algirdu Panavu „Ar matei tokį Labanoro regioninį parką“

Kviečiame į kūrybos vakarą!

Gegužės 28 d. 17 val. Ignalinos viešojoje bibliotekoje kraštietės Elenos Gaidelienės kūrybos vakaras „Kitoks gyvenimas“

Baltų kultūros pėdsakai Grybėnų krašte

Norint patirti ir sužinoti ką nors naujo, nebūtina keliauti už jūrų marių. Šalia mūsų yra daug įdomių ir lankytinų vietų. Tik mes apie jas nieko nežinome. Štai ir netoli Grybėnų kaimo yra Antakmenės Aukų akmuo, Gedžiūnėlių pilkapynas, Kazlupiškės piliakalnis, bet apie juos mes žinome mažai. Nors tai yra mūsų kultūros paveldo objektai.

Pasaulio lietuvio gimtadienis paminėtas Grybėnuose

Pačiu gražiausiu metų laiku, kai žydi obelys ir ore girdisi bičių dūzgimas, Grybėnų kaime 1945 gimė teatro režisierius, choreografas, aktorius Giedrius Mackevičius.

Ateik ir tapk tikra teatro žvaigžde!

KAS? „Raudonkepurė“ - interaktyvus spektaklis/žaidimas vaikams (iki 10 m.) Interaktyvų spektaklį-žaidimą ves Raganiukės teatro aktoriai.
KUR? Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje.
KADA? Gegužės 29 d. 11 val.

Literatūriniai skaitymai Antaprūdėje

Praėjusiais metais vienas iš Lietuvos šimtmečiui ir bendruomenei skirto projekto „Dvarų istorijos žadina vaizduotę“ renginių vyko Antaprūdės dvaro sodyboje (Linkmneų seniūnija).

O mūsų tiek nedaug belikę Lietuvoj, širdy

Šie, 2019-ieji metai, paskelbti Pasaulio lietuvių metais. Rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje buvo surengta popietė „Emigrantų laiškai Lietuvai“.

Gegužę Mielagėnuose

Gegužės 18 d. Mielagėnų biblioteka kvietė į susitikimą su poete Egmile (Egle Miliušyte-Brazdžiūne) iš Jonavos ir mūsų krašte gerai žinomais vyrais Mindaugu Milinavičiumi, Rimantu Klimu ir Romučiu Akinsku. Poetė Egmilė prieš keletą metų dalyvavo Mielagėnuose vykusioje poezijos naktigonėje.