Naujienos

Pasakų valandėlė su Mįsliuku

Rugsėjo 20 dieną Ignalinos viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko pasakų valandėlė „Vaikučiams pabiručiams“.

Susitikimas su autore ir iliustratore

Rugsėjo 19 dieną Didžiasalio bibliotekoje svečiavosi knygų vaikams autorė ir iliustratorė Ula Šimulynaitė.

Dar viena prasminga išvyka ant piliakalnio

Palūšės ir Strigailiškio bibliotekų skaitytojai kartu su ANP ir Labanoro regioninio parko darbuotojais rugsėjo 19 d. dalyvavo į edukacinėje išvykoje „Reškutėnų krašto kultūros lobynas“.

Į Pūškų piliakalnį su šiaurietiško ėjimo lazdomis

Į piliakalnį su šiaurietiško ėjimo lazdomis? Kodėl gi ne! Juk taip smagiau ir įdomiau pažinti kraštą, jo istoriją, paminėti Piliakalnių metus.

Mus domina Jūsų nuomonė

Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka rengia projektą Lietuvos Kultūros rėmimo fondo finansuojamam kultūros ir meno projektų konkursui. Rengiamo projekto sritis – vaikų ir jaunimo edukacija, skirta atskleisti ir ugdyti vaikų kūrybinį potencialą.
Jau rugsėjo 28 d. Ignalinos viešojoje bibliotekoje duris atveria Mažylių skaitykla. Skaitykla skiriama jaunoms šeimoms auginančioms 0–8 metų mažylius. Norėdami tiksliau žinoti konkrečius šių šeimų poreikius, kviečiame dalyvauti apklausoje. aaa

Angelų kalvoje jau sklendžia Bibliotekininką globojantis angelas

Štai jis, bibliotekininkų ir bibliotekų bendruomenių susitelkimo rezultatas – Bibliotekininką globojantis angelas, kuris rugsėjo 10 d., visų šventės dalyvių maldomis, buvo pašventintas vaizdingoje, netoli Trakų, garsėjančių savo ežerais ir istorine bei kultūrine praeitimi, įkurtoje Angelų kalvoje.

Ignalinos rajono bibliotekų skaitytojai nebijo iššūkių

Birželį šalies bibliotekos pakvietė knygų mėgėjus priimti skaitymo iššūkį ir leistis į vasaros nuotykį. „Skaitymo iššūkis“ – žaismingos varžytuvės, kurios vyko iki rugpjūčio pabaigos.

Rugsėjų aidas kviečia sugrįžti

Ilga ir sudėtinga Mielagėnų mokyklos istorija. Istorikas Jonas Juodagalvis, ištyrinėjęs archyvinius dokumentus, atsekė, kad Mielagėnuose jau 1781 metais veikė parapinė mokykla.

Vidiškių bibliotekoje pokalbis apie knygas ir skaitymą

Saulėtą rugpjūčio 30-tąją jaunieji Vidiškių bibliotekos skaitytojai rinkosi į akcijos „Vasara su knyga“ baigiamąjį renginį „Aš, vasara ir mano biblioteka“.

Ceikinių bibliotekoje vaikai skaitė visą vasarą

Ceikinių bibliotekos jaunieji skaitytojai dalyvavo akcijoje „Vasara su knyga“, kurios tikslas skatinti daugiau skaityti.