Naujienos

Nepraleiskite įdomaus susitikimo!

Spalio 19 d. 17 val. Igvnalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje susitikimas su „Misija Sibiras'18" komanda.

(Skaitykla II aukštas).

Vasara ir bičių medumi kvepianti edukacija

Ruduo – susimąstymo metas, kupinas pačių gražiausių spalvų ir svajonių. Nors kai kurie jaučia atsisveikinimo liūdesį, tenka pripažinti, kad gražios rudens dienos išmoko vertinti gyvenimą čia ir dabar. Ruduo gražus ir tuo pačiu melancholiškas metas...

Filmo terapija Dūkšto bibliotekoje

Patyčios. Tai nėra patogi tema, kuria norėtųsi kalbėti, dalintis socialiniuose tinkluose. P

Laiveliai iš gamtos dovanų

Ruduo – tai metų laikas, kai gamta žėri įvairiausiomis spalvomis, o iš randamų gamtos dovanų norisi sukurti kažką tokio! Ir, žinoma, nustebinti draugus.

Prasidėjo naujieji ITAU mokslo metai

Neįtikėtinai šiltą ir saulėtą spalio 10-osios popietę į Ignalinos krašto muziejų rinkosi dailiai pasipuošusios moterys, pasitempę vyrukai. Tai – Ignalinos trečiojo amžiaus klausytojai, ne vienas jų į muziejų atėjo pirmą kartą. Čia, šviesioje ir jaukioje salėje, vyko ITAU 2018–2019-ųjų mokslo metų atidarymo šventė.

Poeto asmeninė biblioteka – dovana Kazitiškio krašto žmonėms

Saulėtąją spalio 12-ąją Kazitiškio bendruomenė džiaugėsi kraštiečio poeto Vlado Vaitkevičiaus dovanota asmenine biblioteka ir ta proga bibliotekoje surengtu gražiu pristatymu, kurio dalyviai vėliau pakviesti į nuostabiai rudens nuauksintą parką. Čia vaišintasi ir šiltai bendrauta.

Didžio kraštiečio vardas įamžintas knygoje ir teatro nominacijos skulptūrėlėje

Spalio 12 dieną Ignalinos viešojoje bibliotekoje pristatyta įspūdinga knyga apie pasaulinio lygio menininką, teatro genijų ir didįjį novatorių, aktorių, režisierių, dramaturgą Giedrių Mackevičių, gimusį Ignalinos rajono Grybėnų kaime.

Didžiasalio bibliotekoje viešėjo S. Paltanavičius

Spalio 11 dieną Didžiasalio bibliotekoje vyko atvira gamtos pamoka „Gamta visada yra žavi", kurią vedė visiems gerai pažįstamas gamtininkas, žurnalistas, rašytojas Selemonas Paltanavičius.

Kviečiame į knygos pristatymą!

Spalio 12 d. 16 val. Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyks pirmasis ką tik pasirodžiusios knygos GIEDRIUS MACKEVIČIUS (1945–2008) IR JO TEATRAS, skirtos iš Ignalinos kilusiam pasaulinio garso teatro novatoriui, pristatymas. Maloniai kviečiame visus ir ypač laukiame tų, kurie savo lėšomis padėjo knygai išvysti dienos šviesą.

Ignalinoje mokomės kūrybiškai

Rugsėjo pabaigoje Švietimo mainų ir paramos fondo finansuojamo programos „Erasmus+“ tarptautinio suaugusiųjų švietimo projekto „Mokymasis, išmaniosios technologijos ir kūrybiškumas" partneriai susitiko Ignalinoje.