Kaip Ceikinių vaikučiai Kalėdų Senelio laukė

Renginio akimirkos

Rodos, dar visai neseniai ant sienos pakabinom kalendorių, išsipūtusį, su visais 365 dienų lapeliais. Šiandien jis visai plonas, skaičiuoja paskutines gruodžio mėnesio dienas. Pagal kalendorių turi būti žiema. Tačiau gamta mėgsta išdaigas. Vienos gruodžio dienos primena žiemą, kitos – rudenį ar net pavasarį.


Didžiausias galvosūkis vaikams – kaip atvažiuos Kalėdų senelis, ar neužtruks kur nors, kai rogėms – ne patys geriausi keliai. Seneliui keliauti blogai, bet kalėdiniams stebuklams kelias gali būti bet koks.
Tokiomis mintimis gruodžio pabaigoje gyveno Ignalinos Česlovo Kudabos pagrindinės mokyklos Ceikinių skyriaus mokinukai ir kiti seniūnijoje gyvenantys vaikučiai.
Kalėdų senelio ir dovanėlių laukti gruodžio 22 d. visi susirinko į Ceikinių biblioteką. Čia juos pasitiko du linksmi nykštukai Daiva Krikštulienė ir Ona Martinėnienė.
Kad laukti neprailgtų, vaikai kūrė vaidinimą „Kalėdų senelio sapnas“, dainavo daineles, deklamavo eilėraščius, žaidė įvairius žaidimus. Ir staiga netikėta žinia! Gautas didžiulis Kalėdų senelio laiškas su visais jo parašais. Laiške senelis vaikučių atsiprašo, kad dėl gausybės darbų ir blogų kelių atvykti pats negalės, todėl dovanėles siunčia per savo padėjėjus – nykštukus. O išdykėliai nykštukai dovanėles vaikučiams liepė susirasti patiems. Kiek džiaugsmo buvo visiems, kai jas rado klasėje po egle.
Pasidžiaugę puikiomis dovanėlėmis, mažieji linksminosi toliau. Dainavo karaokė daineles, šoko.
Šventėje dalyvavęs seniūnas Saulius Zabolevičius visiems palinkėjo gražių ateinančių švenčių, o organizatoriai padėkojo seniūnijos darbuotojams už saldžias dovanėles.