Padėkos vakaras Dysnos bibliotekoje „Tegul ištirpsta žvakučių liepsnose širdžių ledai ir šaltas ledo gruodas“

Renginio akimirkos

2017-iesiems baigiantis į Dysnos biblioteką jų palydėti susirinko didelis būrys Navikų bendruomenės narių, svečių iš Didžiasalio, kitų aplinkinių kaimų, Utenos krašto žmonių su negalia sąjungos atstovai ir jų pirmininkė Nijolė Gaivenienė, Zarasų krašto su negalia sąjungos nariai su pirmininke Olga Ludziš, Didžiasalio seniūnijos seniūnas Antanas Pauliukėnas su šeima, UAB „Birvėros tvenkiniai“ direktorė Editą Brukštuvienė.


Šventinis vakaras „Tegul ištirpsta žvakučių liepsnose širdžių ledai ir šaltas ledo gruodas“ prasidėjo užburiančiu Gedimino Kaušylos fleita atliktu muzikiniu kūriniu. Vėliau bibliotekininkė Vanda Laurinavičienė pasveikino visus artėjančių Naujųjų proga, palinkėjo daug laimės, džiaugsmo, gėrio...
Susirinkusius taip pat sveikino ir savo linkėjimus sveikatos, stiprybės, laimės, džiaugsmo šeimose išsakė renginio svečiai: ponia Nijolė iš Utenos, ponia Olga iš Zarasų, seniūnas Antanas, verslininkė Edita.
Renginį tęsė Utenos krašto žmonių su negalia vokalinio ansamblio „Gaja“ (vadovė Nijolė Petravičienė) koncertas. Skambėjo dainos, romansai, akordeono, fleitos muzika. Kartu dainavo visa salė, ne vieną kūrinį buvo prašoma pakartoti ir ne po vieną kartą.
Netikėtai šventėje su gausia ir fantastiška svita pasirodė Kalėdų Senelis. Jis atvyko su savo giminaičiu, anūke, vyriausiu nykštuku Tuku, gerbiama daktare, pavojinga Musmire, Pinokiu, Mažyliu... Pasirodo, bibliotekininkė Vanda Laurinavičienė parašė Seneliui laišką ir papasakojo jam kokie geri vaikučiai gyvena Dysnos apylinkėse, kaip gražiai bendrauja, skaito knygutes. Visa ši linksma kompanija, atkakusi net iš Zarasų, pasitikta plojimais ir ovacijomis. Prasidėjo tikros linksmybės – žaidimai, mįslės, eilėraščiai, dainelės, dovanos... Kai Kalėdų senelis su Palyda buvo išlydėti renginio dalyviai toliau klausėsi gražaus, šilto, užburiančio koncerto tęsinio...
Už gražias šventinio vakaro akimirkas bibliotekininkė Vanda Laurinavičienė nuoširdžiai dėkoja visiems, dalyvavusiems renginyje ir prisidėjusiems kad viskas vyktų sklandžiai: Didžiasalio seniūnijos seniūnui Antanui Pauliukėnui, Utenos krašto žmonių su negalia sąjungos pirmininkei Nijolei Gaivenienei, ansamblio „Gaja“ muzikantams ir jų vadovei Nijolei Petravičienei, ūkininkui Juozui Mikštui, UAB ,,Birvėtos tvenkiniai“ direktorei Editai Brukštuvienei, fotografui Juozui Navickui, bendruomenės narėms Kristinai Umbražiūnienei, Ramunei Jegorovai, Reginai Spėčiuvienei.
Už bibliotekoje surengtą parodą nuostabią randarbių parodą ir akciją „Ateik! Pasiimk! Bendrauk!“ Vanda Laurinavičienė dėkinga Zarasų krašto žmonių su negalia sąjungos vadovei Olgai Ludziš.