Ignalinos viešojoje bibliotekoje startavo vaikų vasaros skaitymai

Renginio akimirkos

Birželio 13 d. Ignalinos viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje startavo vasaros skaitymo akcija „Vasara su knyga “.

Į skaitymus susirinkusius vaikus pasveikino mažylių skaityklos šeimininkė Pelėda Paulė ir Rasos Kuncaitės knygučių „Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą“ personažas gandriukas Kukas. Ši kartą buvo skaitoma pirmoji knygelė, kurioje rašoma apie tai kaip gandriukas Kukas aplankė Vilnių, Kernavę, Uteną, Zarasus bei Molėtus. Vaikai susipažino su gamtiniais ir istoriniais objektais, o Kukas, sutikdamas vis naujus pasakų veikėjus, patyrė daug įvairų nuotykių.
Tikriausiai nėra tokių žmonių, kurie nėra buvę Vilniuje. Vaikai audringai diskutavo ką vertėtų aplankyti nuvykus į mūsų šalies sostinę. Juk ten tiek daug teatrų, parkų, parodų, pramogų centrų, turistų lankomas senamiestis, Gedimino kalnas. Po knygutės skaitymo Pelėda Paulė pasiūlė pažaisti žaidimus apie miestus, o gandriukas Kukas sugalvojo žaidimą apie paukščius. Šviečiant saulutei, pučiant šiltam vėjeliui smagu palakstyti pievutėje rungtyniaujant su draugais. Gandriukas Kukas neatsisveikino, jisai kviečia vaikus vėl susitikti kitą trečiadienį ir linksmai leisti laiką skaitant knygelę ir žaidžiant žaidimus.