Naujienos

Smagus trečiadienis bibliotekos kieme

Renginio akimirkos
Liepos 11 dieną bibliotekos kiemelis atgijo, čia šurmuliavo jaunieji skaitytojai. Kaip ir kiekvieną vasaros trečiadienį, taip ir šį kartą, pasiruošę skaityti, žaisti ir kurti įvairius darbelius, vaikų laukė gandriukas Kukas ir pelėda Paulė. Jie pasiūlė vaikams labai paslaptingą pasakojimą.
Garsinių skaitymų valandėlėje dalyvavo svečiai iš Švenčionėlių Šv. Edvardo parapijos "Caritas" vaikų dienos centro "Šypsenėlė", todėl visų pirma susėdę rateliu, susikibę rankomis visi susipažino.
Gražiai pabendravę su Paule ir Kuku kibo skaityti ištraukos iš Vytauto Tamulaičio apysakų knygos „Svirplio muzikanto kelionės". Klausydami pasakojimo „Nakties stebuklai ant piliakalnio" vaikai nukeliavo ant Veliuonos piliakalnio, susitiko su Milžinu, susipažino su jo draugais Rainiuku ir Tarakonu.
Po skaitymų visų laukė kūrybinės užduotėlės. Vaikai gamino darbelius „Vaiduoklių valanda" ir „Vieną kartą gyveno spalvota dėmė". Kiek daug džiaugsmo ir smagių akimirkų visi patyrė! Darbeliai vieni už kitus gražesni, išradingesni.
Atsisveikindami su visais pelėda Paulė ir gandriukas Kukas pažadėjo kitą trečiadienį susitikti su vaikais ir paruošti jiems naujų užduočių bei staigmenų.