Naujienos

Šventinis padėkos vakaras Dysnos bibliotekoje

Renginio metu

Jau tapo   tradicija Dysnos bibliotekoje baigiantis metams organizuoti padėkos vakarą.

Gruodžio 29-ąją palydėti 2018-ųjų taip pat susirinko didelis būrys Navikų bendruomenės narių, svečių iš Didžiasalio, kitų aplinkinių kaimų, atvyko keletas Zarasų krašto žmonių su negalia sąjungos narių, sąjungos pirmininkė Olga Ludziš ir ansamblis „Romantika“ su vadove Danute Alauniene. Renginyje taip pat dalyvavo Didžiasalio seniūnijos seniūnas Antanas Pauliukėnas su šeima, seniūnijos darbuotojai.

Šventinį vakarą „Kai   žvaigždės pildo troškimus“ pradėjo bibliotekininkė Vanda Laurinavičienė. Ji pasveikino visus susirinkusius švenčių proga, palinkėjo laimės, džiaugsmo, sveikatos, būti aktyviais bibliotekos skaitytojais, lankytojais ir kad geroji fėja aplankytu kiekvienus namus, o žvaigždės pildytu visus troškimus. Vanda taip pat pasidžiaugė 2018 metais bibliotekoje organizuotais gražiais, turiningais renginiais, edukacijų konkurse laimėta antrąja vieta. Susirinkusius sveikino ir savo linkėjimus sveikatos, stiprybės, džiaugsmo šeimose išsakė renginio viešnia iš Zarasų Olga Ludziš, seniūnas Antanas Pauliukėnas.

Renginį tęsė Zarasų krašto žmonių su negalia sąjungos ansamblis „Romantika“. Skambėjo dainos, instrumentinė muzika, o išradingasis kiškis su nykštukais kvietė vaikučius žaisti įvairius žaidimus, šokti. Nykštukai vaišino Olgos Ludziš dovanotu šakočiu. Netikėtai šventėje pasirodė Santa Klausas iš Laplandijos, Kalėdų Senelis, nykštukai ir kiškis. Visa ši linksma kompanija atkakusi net iš Zarasų, tik kiškis, pasirodo, vietinis, jis ir parodė svečiams kelią į šią šventę. Prasidėjo tikros linksmybės – žaidimai, mįslės, eilėraščiai, dainelės, dovanos... Kalėdų Senelis turėjo labai daug dovanų. Teko   ir suaugusiems prisiminti vaikystę: deklamuoti eilėraščius, sudainuoti dainą, juk dovanos ne veltui dalinamos. Visi buvo labai aktyvūs, visi gavo dovanų. Kai Kalėdų senelis su palyda buvo išlydėti, renginio dalyviai išbandė laimę loterijoje, kurioje visi bilietai buvo be pralaimėjimų, apžiūrėjo   Zarasų krašto žmonių su negalia sąjungos darbelių parodą.

Bibliotekininkė Vanda Laurinavičienė už gražias šventinio renginio akimirkas ir pagalbą nuoširdžiai dėkoja Didžiasalio seniūnijos seniūnui Antanui Pauliūkėnui, seniūnijos darbuotojams, Zarasų krašto žmonių su negalia sąjungos pirmininkei Olgai Ludziš ir jos kolektyvui, Zarasų krašto žmonių su negalia sąjungos ansamblio ,,Romantika‘‘ dalyviams ir jų vadovei Danutei Alaunienei, ūkininkui Juozui   Mikštui, UAB ,,Birvėtos tvenkiniai‘‘ direktorei Editai Brukštuvienei, fotografui Juozui Navickui, Kristinai Umbražiūnienei, Ramunei Jegorovai, Reginai Spėčiuvienei, Liubovei Kudabienei, Ritai   Papšienei taip pat visiems, dalyvavusiems renginyje.